Biznes w ArchNEWS

Artykuły prasowe

ALERT COVID-19

ALERT COVID-19

2020-03-12

What should each entrepreneur know about the COVID -19 Act?

więcej »


ALERT COVID-19

ALERT COVID-19

2020-03-12

Co każdy przedsiębiorca powinien wiedzieć w związku z Ustawą COVID -19?

więcej »
Czy czerwiec to dobry termin na targi FENSTERBAU FRONTALE w Norymberdze?

Czy czerwiec to dobry termin na targi FENSTERBAU FRONTALE w Norymberdze?

2020-03-12

Po odwołaniu targów FENSTERBAU FRONTALE w Norymberdze, które miały odbyć się 18-21 marca, organizatorzy wyznaczyli nową datę. Kolejny termin to 16-19 czerwca 2020. Jak wskazują liczne głosy producentów, którzy planowali swój udział w targach i podtrzymują chęć uczestniczenia w nich w innym czasie.

więcej »

Akademia Eksperta wspiera rozwój zawodu montera stolarki - szkolenia dla nauczycieli

2020-03-12

W siedzibie firmy KRISPOL we Wrześni odbyło się szkolenie dla pedagogów z całej Polski, którzy odgrywają kluczową rolę, przygotowując młodzież do zawodu montera stolarki.

więcej »
Wiosenna kampania wizerunkowa NoVa Park

Wiosenna kampania wizerunkowa NoVa Park

2020-03-11

Czas się pokazać! To hasło nowej kampanii wizerunkowej NoVa Park promującej wiosenno-letnie kolekcje. Najnowsza kampania ma na celu zachęcenie mieszkańców Gorzowa i okolic do częstszych wizyt w NoVa Park – miejscu idealnym na zakupy na cieplejsze dni.

więcej »

Przezwyciężenie obaw o bezpieczeństwo chmury publicznej może utorować drogę do głębszych integracji

2020-03-11

Firma Forrester Research niedawno ogłosiła swoje prognozy na bieżący rok, przewidując między innymi duży wzrost rynku chmury publicznej.

więcej »

Havas Media obronił budżet Tatuum

2020-03-11

Agencja mediowa Havas Media obroniła budżet mediowy Tatuum, tym samym kontynuuje współpracę z marką odzieżową na rynku polskim.

więcej »

Pracownik z przeszłością – jak uniknąć błędów podczas rekrutacji

2020-03-11

Każdy z nas ma pewną historię, również tę zawodową, z którą musi się zmierzyć. Przed rekruterem trudne zadanie przyjrzenia się kandydatom i wybrania tego idealnego. Jak rozpoznać, czy przeszłość pracownika nie wpłynie negatywnie na jego pracę?

więcej »
Sąd Arbitrażowy przy KIG zbiera opinie dot. Regulaminu Arbitrażowego

Sąd Arbitrażowy przy KIG zbiera opinie dot. Regulaminu Arbitrażowego

2020-03-11

Sąd Arbitrażowy przy Krajowej Izbie Gospodarczej zachęca przedsiębiorców, pełnomocników i arbitrów, by podzielili się swoją opinią nt. Regulaminu SAKIG. Na podstawie zebranych uwag zostanie przygotowana nowelizacja dokumentu.

więcej »
Chiny odzyskały już 3/4 swojego potencjału gospodarczego

Chiny odzyskały już 3/4 swojego potencjału gospodarczego

2020-03-11

Miesiąc po wprowadzeniu środków zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa można było zaobserwować ich efekt - nastąpił punkt zwrotny w rozwoju epidemii w Chinach.

więcej »
Kolejne szkolenie nauczycieli zawodu „monter stolarki” organizowane przez Związek POiD za nami!

Kolejne szkolenie nauczycieli zawodu „monter stolarki” organizowane przez Związek POiD za nami!

2020-03-11

W dniach 5-6 marca odbyło się organizowane przez Związek Polskie Okna i Drzwi, kolejne szkolenie nauczycieli przygotowujących swoich uczniów do zawodu montera stolarki budowlanej. Warsztaty odbyły się w Akademii Eksperta KRISPOL we Wrześni.

więcej »

Jak e-handel zrewolucjonizował prawa konsumenta?

2020-03-11

• 15 marca 1962 roku John F. Kennedy określił cztery podstawowe prawa konsumentów: prawo do informacji, wyboru, bezpieczeństwa oraz reprezentacji.

więcej »
Nie tylko energetyka. Polskie firmy czeka również zmiana w gospodarce wodnej

Nie tylko energetyka. Polskie firmy czeka również zmiana w gospodarce wodnej

2020-03-11

Polskie przedsiębiorstwa coraz chętniej inwestują w proekologiczne źródła energii. Kolejnym wyzwaniem, które musi podjąć rodzimy przemysł, jest stworzenie bardziej przyjaznych środowisku warunków eksploatacji wody.

więcej »
Przez brak działań CSR firmy tracą klientów i pracowników

Przez brak działań CSR firmy tracą klientów i pracowników

2020-03-11

Firma, która nie czuje odpowiedzialności środowiskowej i nie dba o swój wizerunek, ponosi straty biznesowe i kadrowe. 58 proc

więcej »
Ansaldo Energia wybiera firmę Kaspersky jako partnera strategicznego

Ansaldo Energia wybiera firmę Kaspersky jako partnera strategicznego

2020-03-10

Ansaldo Energia postawił na firmę Kaspersky jako partnera strategicznego w zabezpieczeniu fabryk, maszyn oraz przemysłowych łańcuchów dostaw w ramach procesu transformacji cyfrowej.

więcej »
Klimas Wkręt-met zaprezentował ofertę na Targach Grupy PSB

Klimas Wkręt-met zaprezentował ofertę na Targach Grupy PSB

2020-03-10

W dniach 4-5 marca br. w Kielcach już po raz 18. odbyły się Targi Grupy Polskie Składy Budowlane. Klimas Wkręt-met, jako wieloletni partner Grupy, zaprezentował na Targach swoją ofertę i możliwości współpracy.

więcej »
Team building, czyli jak wprowadzić trwałe zmiany z zespole

Team building, czyli jak wprowadzić trwałe zmiany z zespole

2020-03-10

Nie finanse, nie strategia ani nie technologia. To praca zespołowa ostatecznie stanowi o przewadze konkurencyjnej.

więcej »

Znamy tytuły Bizneswoman Roku kategorii otwartych - poznaj niesamowite Polki

2020-03-10

Znamy zwyciężczynie kategorii otwartych spośród 710 nominacji w XI edycji konkursu Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką Bizneswoman Roku

więcej »

Kuehne + Nagel sprzedaje znaczną część portfolio logistyki kontraktowej w Wielkiej Brytanii

2020-03-09

Kuehne + Nagel zawiera ostateczne porozumienie z firmą XPO Logistics. Dotyczy ono zbycia znacznej części portfolio logistyki kontraktowej w Wielkiej Brytanii.

więcej »
KORONAWIRUS COVID-19 TO 320 MLD USD STRAT HANDLOWYCH CO KWARTAŁ

KORONAWIRUS COVID-19 TO 320 MLD USD STRAT HANDLOWYCH CO KWARTAŁ

2020-03-09

Epidemia Covid-19 będzie główną barierą w światowej wymianie handlowej

więcej »

Esaliens TFI szykuje ofensywę produktową

2020-03-09

Esaliens TFI intensywnie wdraża PPK w średnich firmach, które zgodnie z harmonogramem są do tego zobligowane od początku stycznia 2020 r. TFI przekonuje kompetencjami inwestycyjnymi, wieloletnim doświadczeniem na rynku rozwiązań emerytalnych oraz kompetentną kadrą.

więcej »
Justyna Święty-Ersetic ambasadorką marki Sante

Justyna Święty-Ersetic ambasadorką marki Sante

2020-03-06

Firma Sante, ekspert w dziedzinie zdrowego odżywiania, nawiązała współpracę ambasadorską z Justyną Święty-Ersetic. W jej ramach, utytułowana polska lekkoatletka promować będzie produkty z całego asortymentu Sante, z naciskiem na propagowanie właściwej diety i zdrowego stylu życia.

więcej »

Jakie działania może podjąć pracodawca w związku z zapobieganiem zarażeniu koronawirusem

2020-03-05

Autorzy: Krystian Stanasiuk, partner w Taylor Wessing w Warszawie Katarzyna Pęcak, associate w Taylor Wessing w Warszawie

więcej »
Netto w trosce o zdrowie i komfort klientów oraz pracowników

Netto w trosce o zdrowie i komfort klientów oraz pracowników

2020-03-05

W trosce o bezpieczeństwo i komfort zarówno klientów, jak i pracowników sieć handlowa Netto podejmuje kroki dotyczące obecnej nadzwyczajnej sytuacji, związanej z zagrożeniem koronawirusem. W tym celu sieć wdrożyła szereg działań, skierowanych do pracowników, dostawców, a także klientów.

więcej »
Kolejne mieszkania na osiedlu Optima już w sprzedaży

Kolejne mieszkania na osiedlu Optima już w sprzedaży

2020-03-05

INPRO S.A. wprowadziło do sprzedaży kolejne mieszkania, tym razem w ramach 3. i 4. zadania inwestycyjnego na osiedlu Optima.

więcej »

Wyszukiwarka:


Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy kliknij tu>>>



Ostatnio dodane artykuły:

PROMOTECH wraca na rynki Ameryki Południowej PROMOTECH wraca na rynki Ameryki Południowej
Dla PROMOTECHU ten rok zapowiada się, jako okres intensywnej ekspansji na rynkach Ameryki Południowej, a także Łacińskiej. W 2026 spółka zamierza osiągnąć w tym regionie sprzedaż na poziomie co najmniej 250 tys. euro.

Gospodarka obiegu zamkniętego w praktyce miast. Co działa, a co jest mitem? Gospodarka obiegu zamkniętego w praktyce miast. Co działa, a co jest mitem?
Według badania Europejskiej Agencji Środowiska – „Poglądy społeczne na gospodarką obiegu zamkniętego” – 65% obywateli Unii Europejskiej deklaruje, że rozumie wpływ wyzwań środowiskowych na swoje życie i jest zaniepokojonych rosnącą ilością odpadów.

System kaucyjny jako impuls do modernizacji handlu tradycyjnego System kaucyjny jako impuls do modernizacji handlu tradycyjnego
Wdrożenie systemu kaucyjnego w Polsce stało się kolejnym etapem transformacji sektora handlu detalicznego ostatnich lat. Choć dla przedsiębiorców początkowo oznaczało to konieczność dostosowania się do nowych regulacji, coraz wyraźniej widać, że zmiana ta wykracza daleko poza wymiar formalny.

więcej »

Najczęściej czytane artykuły:

Doświadczenie największą wartością na rynku IT Doświadczenie największą wartością na rynku IT
Dane z platformy justjoin.it pokazują, że rynek pracy IT osiągnął punkt stabilizacji, w którym elastyczność przestała być benefitem, a stała się rynkowym standardem. Aż 59,5% specjalistów pracuje w pełni zdalnie, a kolejne 33,4% w modelu hybrydowym.

Wolt i delio supermarket online łączą siły – nowy standard wygodnych zakupów spożywczych z dostawą Wolt i delio supermarket online łączą siły – nowy standard wygodnych zakupów spożywczych z dostawą
Wolt poszerza swoją ofertę, nawiązując współpracę z delio supermarket online i wzmacniając swoją obecność w segmencie e-grocery. Dzięki integracji nawet większe, planowane zakupy spożywcze - na które u konkurencji zwykle czeka się znacznie dłużej - mogą teraz trafić do klientów w ciągu 2–3 godzin.

Motoryzacyjne zakupy Polaków na zakręcie. Pięć trendów, które będą kształtować rynek w 2026 roku Motoryzacyjne zakupy Polaków na zakręcie. Pięć trendów, które będą kształtować rynek w 2026 roku
Polski rynek motoryzacyjny wszedł w 2026 rok z wyraźnym przyspieszeniem, ale wzrost liczby rejestracji to tylko część historii.

Automatyzacja punktów zbiórki realnie odciąża pracowników sklepów Automatyzacja punktów zbiórki realnie odciąża pracowników sklepów
Wraz z rozwojem systemu kaucyjnego coraz wyraźniej widać, że jego powodzenie zależy nie tylko od przepisów i poziomu zaangażowania konsumentów, lecz także od organizacji pracy w sklepach.

Chińskie platformy napędzają polski e-commerce Chińskie platformy napędzają polski e-commerce
Dane kwartalne za Q1 2026 z raportu Kupione.co pokazują, jak dynamicznie zmienia się polski e-commerce nie tylko na poziomie rynku, ale przede wszystkim w sposobie, w jaki konsumenci podejmują decyzje zakupowe.

więcej »

Ostatnio dodane wpisy:

Doradztwo dla przedsiębiorstw
Tworzymy indywidualne, systemowe rozwiązania dotyczące zarządzania. Optymalizujemy zarządzanie. Usprawniamy komunikację wewnętrzną. Wdrażamy standardy ISO 9001, ISO 14001, HACCP, PN-N-18001
więcej »
Regulamin, Polityka Prywatności i Polityka Cookies Grupy Kafito