Biznes w ArchNEWS

Artykuły prasowe

Czy promocje działają na nas podświadomie?

Czy promocje działają na nas podświadomie?

2017-08-24

Produkt gratis, 30-50% więcej produktu, obniżona cena, wyprzedaż, kupisz dwa trzeci dostaniesz za połowę ceny – sklepy robią wiele by skłonić nas do zakupów. Czy to działa? Tak, bo dobrze zakomunikowana promocja zwraca naszą uwagę na poziomie podświadomym. A co działa na nas najbardziej?

więcej »


DB Schenker i Neonet wciąż razem dla e-commerce

DB Schenker i Neonet wciąż razem dla e-commerce

2017-08-24

DB Schenker w Polsce po raz kolejny operatorem logistycznym dla Neonet S.A. Kompleksowa obsługa dostaw AGD na terenie kraju.

więcej »
Rafał Tarasewicz dyrektorem doskonałości operacyjnej w logistyce kontraktowej na Europę DB Schenker

Rafał Tarasewicz dyrektorem doskonałości operacyjnej w logistyce kontraktowej na Europę DB Schenker

2017-08-24

Dr Rafał Tarasewicz, do niedawna dyrektor operacji i efektywności biznesu w logistyce kontraktowej DB Schenker w Polsce i regionie NEE, został dyrektorem doskonałości operacyjnej w logistyce kontraktowej na całą Europę.

więcej »
Mobilna stacja LNG- nowa usługa  BARTER SA

Mobilna stacja LNG- nowa usługa BARTER SA

2017-08-24

BARTER SA wprowadza nową usługę dla odbiorców gazu ziemnego – mobilną stację regazyfikacji skroplonego LNG. Jako pierwsza skorzystała z tego rozwiązania białostocka firma SaMASZ.

więcej »
Promotech KM pod kontrolą systemu

Promotech KM pod kontrolą systemu

2017-08-24

Zarząd łapskiego Promotechu chce usprawnić funkcjonowanie przedsiębiorstwa na linii technologia-planowanie-produkcja. Ma w tym pomóc nowoczesny system informatyczny, którego wdrażanie rozpoczęto w lipcu.

więcej »
Otrzymanie dobrego i szybkiego kredytu

Otrzymanie dobrego i szybkiego kredytu

2017-08-24

Kiedyś otrzymanie kredytu było trudne, bo kredytów udzielały tylko banki. Dodatkowo tych banków było niewiele, dlatego też możliwości były dość ograniczone. Dziś wygląda to całkiem inaczej.

więcej »
Mentoring – opłaca się dzielić wiedzą

Mentoring – opłaca się dzielić wiedzą

2017-08-23

Firma, stojąc przed koniecznością uzupełnienia wakatu na stanowisko menedżerskie lub specjalistyczne, ma do wyboru dwie drogi. Pierwsza to zatrudnienie nowej, doświadczonej osoby z zewnątrz. Druga – awansowanie pracownika, nawet jeśli poziom jego kompetencji nie jest jeszcze wystarczający.

więcej »

Mondial Assistance laureatem programu Firma Przyjazna Klientowi

2017-08-23

Mondial Assistance, lider rynku usług assistance i ubezpieczeń turystycznych został uhonorowany Certyfikatem Firma Przyjazna Klientowi.

więcej »

Mondial Assistance laureatem programu Firma Przyjazna Klientowi

2017-08-22

Mondial Assistance, lider rynku usług assistance i ubezpieczeń turystycznych został uhonorowany Certyfikatem Firma Przyjazna Klientowi. Nagroda została przyznana już po raz ósmy.

więcej »
Supermarkety stawiają na jakość

Supermarkety stawiają na jakość

2017-08-22

Przewiduje się, że kosztem hipermarketów i niezależnych detalistów będzie umacniać się pozycja supermarketów, dyskontów i convenience store’ów. Wyrazem konsolidacji w tym obszarze jest rozbudowa największych sieci tych formatów i ich ciągłe inwestycje w poprawę doświadczeń zakupowych.

więcej »
Logo JF Legal w prestiżowym zestawieniu Modern Heraldry

Logo JF Legal w prestiżowym zestawieniu Modern Heraldry

2017-08-20

Identyfikacja wizualna firmy to niezwykle ważny element służący kreowaniu wizerunku marki firmy. Powinna być spójna, wyróżniająca się spośród konkurencji i zapadająca w pamięć.

więcej »
Dlaczego nie warto młodnieć?

Dlaczego nie warto młodnieć?

2017-08-18

Okresy rozwojowe rządzą się swoimi prawami, które dodatkowo upiększają cud życia i pozwalają je doceniać. Na ogół jednak nie zwracamy na to uwagi.

więcej »
Dantex: rekordowe wyniki sprzedaży w II kwartale bieżącego roku

Dantex: rekordowe wyniki sprzedaży w II kwartale bieżącego roku

2017-08-18

W II kwartale br. Dantex zakończył sprzedaż na poziomie 386 lokali mieszkalnych.

więcej »

„Czas na herbatę” w Galerii Bemowo

2017-08-14

W ostatnim czasie do grona najemców Galerii Bemowo dołączyła herbaciarnia „Czas na herbatę”.

więcej »
Kolporter z certyfikatem „Życzliwa Firma”

Kolporter z certyfikatem „Życzliwa Firma”

2017-08-11

Kolporter został wyróżniony godłem „Życzliwa Firma”, nadawanym przez Polski Program Jakości Obsługi. Ten certyfikat przyznawany jest firmom, które politykę prokliencką, uważają za jeden z głównych filarów swojej działalności.

więcej »
Sukces zaczyna się od jakości

Sukces zaczyna się od jakości

2017-08-10

Sukces idzie w parze z jakością. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Na nic zdaje się promocyjna cena skoro produkt jest niskiej jakości, a przez to jest mało funkcjonalny i w zasadzie bezużyteczny.

więcej »
Jakość kiedyś i dziś

Jakość kiedyś i dziś

2017-08-10

W warunkach współczesnej gospodarki rynkowej, w której zachodzą procesy globalizacji, a także wzrasta konkurencja, ogromne znaczenie ma jakość. Jest ona istotnym elementem decydującym o pozycji przedsiębiorstwa na rynku.

więcej »

Święto Konia Arabskiego 2017 r. – zachować tradycję hodowli koni

2017-08-09

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Święto Konia Arabskiego, które w tym roku połączone jest z obchodami 200-lecia stadniny w Janowie Podlaskim. Hodowla koni czystej krwi arabskiej w Polsce ma wielowiekową tradycję.

więcej »
NEC uruchamia program motywacyjny dla swoich partnerów

NEC uruchamia program motywacyjny dla swoich partnerów

2017-08-09

NEC Display Solutions uruchomił program motywacyjny dla swoich partnerów SolutionsPLUSMORE, w którym mogą oni zdobyć cenne nagrody. Z programu mogą korzystać tylko partnerzy NEC zarejestrowani na portalu SolutionsPLUS: www.solutionsplus.pl.

więcej »
Jak z klocków zbudować lepszą firmę?

Jak z klocków zbudować lepszą firmę?

2017-08-09

Menedżerowie i pracownicy coraz częściej posługują się klockami, by abstrakcyjne problemy biznesowe wizualizować, nadając im przestrzenną formę.

więcej »
Zammler pozostanie w MLP Pruszków I

Zammler pozostanie w MLP Pruszków I

2017-08-08

Firma logistyczna Zammler przedłużyła najem 1 726 mkw. powierzchni magazynowej w parku logistycznym MLP Pruszków I należącym do MLP Group.

więcej »
Budownictwo – boom, którego jeszcze nie było

Budownictwo – boom, którego jeszcze nie było

2017-08-08

Raport Euler Hermes o branży budowlanej w Polsce po I półroczu 2017 roku wykazuje, że spodziewany wzrost rynku będzie mniejszy niż wszyscy by sobie tego życzyli – w efekcie „tortu” do podziału nie starczy dla wszystkich.

więcej »
Meble do apteki z myślą o Kliencie

Meble do apteki z myślą o Kliencie

2017-08-07

Przy wyposażeniu apteki na pewno nie można zapominać o starannym zaplanowaniu przestrzeni handlowej, z której korzystają Klienci. Dobre samopoczucie Klienta wewnątrz apteki, to wymierne korzyści dla jej właściciela.

więcej »

Wirtualna edukacja, czyli jak pewien startup zmienił rzeczywistość szkół

2017-08-07

Założyciel platformy edukacyjnej Squla nie bez przesady stwierdza, że przełożył na język gier komputerowych cały program nauczania szkół podstawowych. Okazało się, że właśnie tego oczekiwały dzieci z pokolenia Z.

więcej »
Cele rozwojowe osiągnięte!

Cele rozwojowe osiągnięte!

2017-08-07

24 lipca 2017 roku odbyło się tegoroczne walne zgromadzenie akcjonariuszy Schöck. Zarząd potwierdził, że wszystkie cele założone na 2016 rok zostały w pełni zrealizowane. Obroty firmy wzrosły o 9,2% w porównaniu do roku ubiegłego i osiągnęły łącznie 158,8 miliona Euro.

więcej »

Wyszukiwarka:


Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy kliknij tu>>>



Ostatnio dodane artykuły:

PROMOTECH wraca na rynki Ameryki Południowej PROMOTECH wraca na rynki Ameryki Południowej
Dla PROMOTECHU ten rok zapowiada się, jako okres intensywnej ekspansji na rynkach Ameryki Południowej, a także Łacińskiej. W 2026 spółka zamierza osiągnąć w tym regionie sprzedaż na poziomie co najmniej 250 tys. euro.

Gospodarka obiegu zamkniętego w praktyce miast. Co działa, a co jest mitem? Gospodarka obiegu zamkniętego w praktyce miast. Co działa, a co jest mitem?
Według badania Europejskiej Agencji Środowiska – „Poglądy społeczne na gospodarką obiegu zamkniętego” – 65% obywateli Unii Europejskiej deklaruje, że rozumie wpływ wyzwań środowiskowych na swoje życie i jest zaniepokojonych rosnącą ilością odpadów.

System kaucyjny jako impuls do modernizacji handlu tradycyjnego System kaucyjny jako impuls do modernizacji handlu tradycyjnego
Wdrożenie systemu kaucyjnego w Polsce stało się kolejnym etapem transformacji sektora handlu detalicznego ostatnich lat. Choć dla przedsiębiorców początkowo oznaczało to konieczność dostosowania się do nowych regulacji, coraz wyraźniej widać, że zmiana ta wykracza daleko poza wymiar formalny.

więcej »

Najczęściej czytane artykuły:

Doświadczenie największą wartością na rynku IT Doświadczenie największą wartością na rynku IT
Dane z platformy justjoin.it pokazują, że rynek pracy IT osiągnął punkt stabilizacji, w którym elastyczność przestała być benefitem, a stała się rynkowym standardem. Aż 59,5% specjalistów pracuje w pełni zdalnie, a kolejne 33,4% w modelu hybrydowym.

Wolt i delio supermarket online łączą siły – nowy standard wygodnych zakupów spożywczych z dostawą Wolt i delio supermarket online łączą siły – nowy standard wygodnych zakupów spożywczych z dostawą
Wolt poszerza swoją ofertę, nawiązując współpracę z delio supermarket online i wzmacniając swoją obecność w segmencie e-grocery. Dzięki integracji nawet większe, planowane zakupy spożywcze - na które u konkurencji zwykle czeka się znacznie dłużej - mogą teraz trafić do klientów w ciągu 2–3 godzin.

Motoryzacyjne zakupy Polaków na zakręcie. Pięć trendów, które będą kształtować rynek w 2026 roku Motoryzacyjne zakupy Polaków na zakręcie. Pięć trendów, które będą kształtować rynek w 2026 roku
Polski rynek motoryzacyjny wszedł w 2026 rok z wyraźnym przyspieszeniem, ale wzrost liczby rejestracji to tylko część historii.

Automatyzacja punktów zbiórki realnie odciąża pracowników sklepów Automatyzacja punktów zbiórki realnie odciąża pracowników sklepów
Wraz z rozwojem systemu kaucyjnego coraz wyraźniej widać, że jego powodzenie zależy nie tylko od przepisów i poziomu zaangażowania konsumentów, lecz także od organizacji pracy w sklepach.

Chińskie platformy napędzają polski e-commerce Chińskie platformy napędzają polski e-commerce
Dane kwartalne za Q1 2026 z raportu Kupione.co pokazują, jak dynamicznie zmienia się polski e-commerce nie tylko na poziomie rynku, ale przede wszystkim w sposobie, w jaki konsumenci podejmują decyzje zakupowe.

więcej »

Ostatnio dodane wpisy:

Doradztwo dla przedsiębiorstw
Tworzymy indywidualne, systemowe rozwiązania dotyczące zarządzania. Optymalizujemy zarządzanie. Usprawniamy komunikację wewnętrzną. Wdrażamy standardy ISO 9001, ISO 14001, HACCP, PN-N-18001
więcej »
Regulamin, Polityka Prywatności i Polityka Cookies Grupy Kafito