SwipBox rozwija sieć automatów Infinity w Izraelu


SwipBox rozwija sieć automatów Infinity w Izraelu
2022-09-14
Pilotaż wolnostojących automatów SwipBox Infinity w Izraelu zakończył się sukcesem. Kolejnym krokiem jest uruchomienie gęstej sieci urządzeń na terenie całego kraju. Za ich wdrożenie odpowiada ORIAN, strategiczny partner DB Schenker.

ORIAN na początku 2022 roku zainstalował automaty SwipBox Infinity w wybranych miastach Izraela. Już wkrótce sieć urządzeń zostanie rozszerzona o kolejne lokalizacje ze względu na udany proces pilotażu, podczas którego udało zebrać się przydatne informacje zwrotne od użytkowników końcowych.

Przeczytaj również:

 

Nasze dwa główne priorytety to wygoda i zrównoważony rozwój, w które doskonale wpisują się automaty Infinity. Tworząc gęstą sieć, jesteśmy w stanie dostarczać paczki za pomocą pojazdów elektrycznych. Ponadto, pozwala nam to zachęcać użytkowników do przemieszczania się rowerem lub pieszo, aby odebrać lub nadać paczkę. Cały ten proces realnie wpływa na redukcję dwutlenku węgla, co w obliczu zmian klimatycznych ma kluczowe znaczenie – powiedział Chen Lamdan, dyrektor generalny ORION.

 

Ogólnokrajowa sieć automatów będzie działać pod nazwią „Shlager”. Na początku będzie zamknięta dla innych przewoźników, ale ORIAN rozważa otwarcie jej dla innych podmiotów kurierskich na późniejszym etapie rozwoju.

 

Źródłem sukcesu automatów Infinity w Izraelu jest bez wątpienia sposób myślenia firmy ORIAN. Nasz partner z powodzeniem wprowadził nasze produkty na rynek, które szybko stały się dla konsumentów urządzeniami pierwszego wyboru. Tak silne partnerstwo ma bardzo istotne znaczenie przy wprowadzaniu na rynek nowych technologii – dodał Kasper Cort, CCO w SwipBox.

 

Zaawansowane technologicznie, zewnętrzne automaty Infinity są obsługiwane za pomocą dedykowanej aplikacji poprzez łącze Bluetooth i nie wymagają podłączenia do prądu. Dzięki temu ich instalacja jest łatwa oraz szybka, ponieważ nie ma potrzeby korzystania z zewnętrznego źródła zasilania ani natychmiastowego połączenia z Internetem.

 

ORIAN działa w Izraelu jako partner logistyczny dla kilku podmiotów, w tym DB Schenker. Jest również właścicielem i operatorem sieci automatów paczkowych SwipBox Infinity.Nadesłał:

2pr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl