Splash powiększa powierzchnię w Logistics Point Raszyn


Splash powiększa powierzchnię w Logistics Point Raszyn
2022-06-10
Splash Sp. z o.o., dotychczasowy najemca Logistics Point Raszyn, działający na rynku handlu hurtowego sprzętem AGD, powiększył swoją powierzchnię najmu o dodatkowe 800 m2. Jednocześnie nastąpiło przedłużenie umowy najmu o kolejne 3 lata.

Całkowita, wynajmowana przez Splash, powierzchnia magazynowa wynosi ponad 3.200 m2.

Przeczytaj również:

Logistics Point Raszyn to park przemysłowy zlokalizowany przy ul. Sokołowskiej 10 w Raszynie, na obrzeżach Warszawy. Nieruchomość składa się z 2 budynków, w ramach których oferuje magazyny o łącznej powierzchni GLA 31.000 m2. Jest dogodnie zlokalizowany w pobliżu zjazdu z drogi ekspresowej S8, zaledwie 12 km od centrum miasta.

Logistics Point Raszyn to doskonała lokalizacja dla firm, które skupiają się głównie na obsłudze aglomeracji warszawskiej i doceniają bardzo dobre połączenie z miastem. W najbliższym czasie przewidujemy drobne modernizacje obiektu mające na celu poprawę komfortu użytkowania przez najemców. Park charakteryzuje bardzo dobry stan techniczny, a budynki, pomimo swojego wieku, spełniają większość wymagań stawianych obiektom magazynowym i lekkiemu przemysłowi – mówi Bożena Kaczanowska-Tajan, Asset Maneger Peakside Capital Advisors w Polsce.

Wśród najemców Logistics Point Raszyn znajdują się Hellmann, Iglotex, LaMakeup, Medicover, Splash i Stella Pack. Głównie są to firmy logistyczne, hurtownie oraz firmy z sektora e-commerce. Logistics Point Raszyn oferuje ostatnie wolne magazyny o powierzchni ok. 3.000 m2.Logistics Point Raszyn, wraz z Logistics Point Piaseczno i City Point Targówek, wchodzi w skład portfela nieruchomości zakupionego przez Peakside oraz Partners Group na początku bieżącego roku. Po zakończonej modernizacji obiekty dostarczą na rynek ok. 150.000 m2 nowoczesnej powierzchni logistycznej.Nadesłał:

mskala@tauber.com.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl