Duchowość biznesu i nauki
Siła zen w biznesie, sens życia człowieka, meandry ludzkiego umysłu – oto niektóre tematy międzynarodowego kongresu „Człowiek w obliczu sensu życia”, który odbędzie się 19-20 kwietnia 2013 r. w SWPS we Wrocławiu przy ul. Ostrowskiego 30.
Psychologowie, biznesmani, coachowie, menadżerowie, fizycy, neurobiolodzy, mistrzowie wschodnich szkół medytacji z Europy spotkają się na pierwszym międzynarodowym kongresie we Wrocławiu. Będą rozmawiać o podniesieniu jakości życia człowieka oraz wpływie duchowości na zdrowie.
|
W trakcie dwóch dni kongresu wykłady wygłoszą prof. Tobias Esch (Uniwersytet w Coburg), Wojciech Eichelberger (psychoterapeuta i trener), Paul J. Kohtes (konsultant komunikacji korporacyjnej, specjalista coachingu kadry kierowniczej), Willis Jaeger (mistrz zen), dr Alfried Langle (psychiatra i psycholog), prof. Krzysztof Meissner (Instytut Fizyki Teoretycznej UW), dr Alexander Poraj-Żakiej (mistrz zen, doktor teologii chrześcijańskiej) i prof. Jerzy Vetulani (Instytut Farmakologii PAN). W ramach kongresu przewidziano seminaria i debatę o punktach wspólnych dla nauki i mistyki, którą poprowadzi Wojciech Eichelberger. Wykłady i seminaria będą tłumaczone na język polski.
Kongres „Człowiek w obliczu sensu życia. Dialog współczesnej nauki z duchowością” zorganizowany jest z myślą o psychologach, coachach, menedżerach, specjalistach HR, kadr zarządzających, lekarzy, psychoterapeutów, przedsiębiorców oraz studentów. Zgłoszenia trwają do 10 marca. Koszt udziału w kongresie to 450 zł, a dla studentów 350 zł. Aby wziąć udział w kongresie należy wypełnić zgłoszenie na stronie i przesłać wraz z potwierdzeniem opłaty na adres kongres@jagerfundacja.pl.
Więcej informacji na stronie: www.kongres.jagerfundacja.pl
Współorganizatorem wydarzenia jest SWPS Wrocław.
Nadesłał:
akiedrzynska@swps.edu.pl
|