Większy Home&You w Porcie Łódź


Większy Home&You w Porcie Łódź
2018-06-01
Po generalnym remoncie, w Porcie Łódź 1 czerwca ponownie otwiera się salon marki Home&You. Sklep zyskał nie tylko nowy design, ale także znacznie większą powierzchnię sprzedażową, wynoszącą obecnie 640 mkw.

W odświeżonym Home&You w łódzkim centrum handlowym będzie można kupić meble, jak również artykuły papiernicze oraz biżuteryjne. Dodatkowym walorem jest poszerzenie oferty wyposażenia kuchni i jadalni o towar kultowych marek obcych, m.in. Joseph Joseph, Nachtmann, Spiegelau, Morphy Richards, Gerlach, Contigo oraz Koziol. Asortyment sklepu wzbogaci także marka premium - à Tab.

Przeczytaj również:

Marka home&you mocno stawia na poprawę efektywności powierzchni handlowej. Sklep jest przejrzyście podzielony na strefy, które odpowiadają poszczególnym pomieszczeniom domowym. Powierzchnia wyposażona została w systemy meblowe, które pozwalają na efektywną prezentację walorów użytkowych i estetycznych towaru oraz pomagają Klientom dokonać właściwego wyboru. Zmianie uległ także koncept wizualny sklepu - odświeżono czcionki i grafiki multimedialne - zostały one uzupełnione o ekran multimedialny oraz duże ekrany membranowe za strefą kas.Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl