Vis à Vis Wilanów z kompletem najemców


Vis à Vis Wilanów z kompletem najemców
2019-06-28
Zlokalizowany na warszawskim Wilanowie park handlowy Street Mall Vis à Vis zyskał czterech nowych i ostatnich najemców.

Ofertę centrum handlowego już niedługo uzupełni Poczta Polska, sklep ZooZoo.pl, salon kosmetyczny Touch of Art Permanent Beauty oraz optyk. Podpisanie umów najmu zwieńczyło proces komercjalizacji obiektu.

Przeczytaj również:

Po nieco ponad pół roku od otwarcia, Street Mall Vis à Vis Wilanów jest już w pełni wynajęty. Podpisane zostały właśnie ostatnie umowy najmu powierzchni, a nowi najemcy wprowadzą się do centrum handlowego w najbliższych miesiącach. Obecnie w lokalach trwają prace adaptacyjne i wykończeniowe.

Klienci Vis à Vis Wilanów do końca wakacji będą mogli już korzystać z oferty Poczty Polskiej, która przy Przyczółkowej 219 wynajęła 148 mkw. powierzchni. W sierpniu wprowadzi się także sklep zoologiczny marki Pet Expert, który działać będzie pod szyldem sieci ZooZoo.pl. Nowy najemca zajmie w warszawskim Vis à Vis 67 mkw. powierzchni. Oferta sklepu skierowana jest do właścicieli domowych pupili, którzy będą mogli tu zakupić wysokiej jakości karmę dla psów i kotów, a także przydatne akcesoria, takie jak zabawki, smycze czy kosmetyki dla zwierząt.
W najbliższych miesiącach wachlarz usług centrum handlowego uzupełni również nowy najemca z sektora beauty –
salon kosmetyczny Touch of Art Permanent Beauty. Na powierzchni blisko 50 mkw. klienci będą mogli tu skorzystać z profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych, a także poddać się stylizacji paznokci, brwi czy rzęs. Uzupełnieniem oferty centrum będzie także salon optyczny – Optique Wilanów, który zajmie powierzchnię 47 mkw. Dodatkowo od lipca na terenie centrum zacznie działać paczkomat sieci InPost, w którym będzie można odebrać zamówione przesyłki.

- Gdy pół roku temu otwieraliśmy na Wilanowie czwarty projekt sieci Street Mall Vis à Vis przyświecała nam koncepcja by było to miejsce z ofertą skierowaną do bardzo świadomego konsumenta, dla którego najważniejsza jest jakość kupowanych produktów, komfort zakupów i wysoki standard usług, z których korzysta na co dzień. Dziś mogę powiedzieć, że w stu procentach spełniliśmy to założenie. Vis à Vis Wilanów jest w pełni skomercjalizowane, a na jego pokładzie mamy fantastyczne marki i najemców z różnorodną ofertą. Są to zarówno duże światowe brandy, jak i mniejsze lokalne marki – mówi Kinga Nowakowska, członek zarządu i dyrektor operacyjna Grupy Capital Park.

Otwarte 1 grudnia 2018 r. Vis à Vis Wilanów to kameralne, przyjazne centrum handlowe, zlokalizowane przy ul. Przyczółkowej 219, na styku Błoni Wilanowskich i Powsina, przy drodze nr 724, łączącej Warszawę z Konstancinem-Jeziorną. Kilkaset metrów dalej powstaje węzeł Południowej Obwodnicy Warszawy S2, co już w niedalekiej przyszłości umożliwi łatwy dojazd do głównych tras wylotowych z miasta. Vis à Vis Wilanów to ponad 4 tys. mkw. powierzchni handlowej i 17 lokali handlowo-usługowych, które zajmują zarówno znane sieci, takie jak pierwsza w stolicy restauracja MAX Premium Burgers, Hebe, RTV Euro AGD, Decathlon, ale też lokalni najemcy, tacy jak delikatesy Kwestia Smaku, pralnia Lemon Fresh, sklep Owoce i Warzywa Świata, sklep winiarski Vininova, salon prasowy GLM. Swoją siedzibę ma tutaj także klinika stomatologiczna Villa Nova Dental Clinic oraz klub Orangetheory Fitness. Do otwarcia przygotowują się dwa lokale gastronomiczne - Sakana Sushi oraz restauracja z kuchnią indyjską. Centrum wyróżnia się przyjazną architekturą, zielonym otoczeniem oraz wygodnym dostępem do lokali handlowych wprost z parkingu, na którym znajduje się 105 miejsc dla zmotoryzowanych. Obiekt jest przyjazny osobom aktywnym oraz rowerzystom, dla których dostępnych jest ok. 60 miejsc postojowych oraz samoobsługowa stacja naprawy rowerów.

 Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl