Taylor Wessing wydaje ”Property Passport CEE”


2018-11-08
Eksperci nieruchomościowi w Taylor Wessing CEE stworzyli poradnik ”Property Passport CEE”skierowany do inwestorów zagranicznych, którzy chcieliby działać na rynkach nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej.
Ten praktyczny anglojęzyczny przewodnik obejmuje Austrię, Polskę, Słowację, Czechy, Ukrainę i Węgry jako atrakcyjne lokalizacje inwestycyjne. Zawiera informacje na temat ważnych aspektów prawnych, które należy uwzględnić przy inwestowaniu na rynku nieruchomości w tych krajach. Tematyka obejmuje wybór odpowiednich aktywów, zarządzanie nimi, finansowanie i restrukturyzację, a także optymalizacje podatkowe.
 
Sylwester Żydowicz, Partner odpowiedzialny za praktykę nieruchomości w Taylor Wessing w Warszawie wyjaśnia: 
- Celem poradnika »Property Passport CEE« było dostarczenie przejrzystych i łatwych do zrozumienia informacji oraz wskazówek dla tych wszystkich, którzy chcą inwestować w nieruchomości w tym regionie. W końcu kraje Europy Środkowo-Wschodniej, strategicznie usytuowane w sercu Europy, ustanawiają coroczne rekordy w wielkości inwestycji w nieruchomości komercyjne. 
 
Erwin Hanslik, Head of Real Estate w Taylor Wessing w Europie Środkowo-Wschodniej dodaje: 
 
- Coraz większa liczba inwestorów instytucjonalnych na rynku nieruchomości postrzega Europę Środkowo-Wschodnią jako atrakcyjny i bezpieczny region. Szczególnie ci, którzy są gotowi zwiększyć swoje ryzyko w celu uzyskania lepszych zysków. Główne rynki zachodnioeuropejskie mają jedynie ograniczone portfolio prestiżowych aktywów, więc inwestorzy są coraz bardziej zainteresowani produktami z Europy Środkowo-Wschodniej, które oferują znakomite i długoterminowe zyski. 
 
Po poradnikach ”Property Passport UK” oraz ”Property Passport Germany”, ”Property Passport CEE”jest trzecim poradnikiem w udanej serii autorstwa międzynarodowej kancelarii Taylor Wessing. Można go pobrać ze strony internetowej Taylor Wessing: https://poland.taylorwessing.com/en/news/taylor-wessing-launches-cee-property-passport
 
Dodatkowo, na stronie internetowej można zamówić bezpłatny, drukowany egzemplarz poradnika.
 

 

Przeczytaj również:

O Taylor Wessing:

Taylor Wessing jest międzynarodową kancelarią oferującą pełen zakres usług prawnych. Nasz zespół liczący ponad 1100 prawników pomaga klientom z najbardziej dynamicznych branż.  W doradztwie świadczonym na rzecz klientów, kierujemy się innowacyjnym podejściem do ich spraw biznesowych, które pomaga im osiągnąć sukces . Wspieramy klientów wszędzie tam, gdzie chcą rozwijać swój biznes. Nasze 32* biura w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Azji oraz nasze dwie filie w USA łączą ugruntowaną wiedzę o lokalnych uwarunkowaniach w zakresie handlu, przemysłu i kultury z międzynarodowym doświadczeniem w zakresie prawnej obsługi organizacji biznesowych, w celu zapewnienia proaktywnych, zintegrowanych rozwiązań dla naszych klientów.
* w tym nasze stowarzyszone biura w Indonezji, Arabii Saudyjskiej i Korei Południowej

 Nadesłał:

INFINITY Aleksandra Gąsowska

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl