Tajskie smaki w Porcie Łódź


Tajskie smaki w Porcie Łódź
2018-05-24
Oferta gastronomiczna łódzkiego centrum handlowego powiększyła się o punkt serwujący tajskie lody – „Otieramu”, zlokalizowany w strefie restauracyjnej. Dodatkowo, na parkingu Portu Łódź przy stacji rowerów miejskich otworzyła się naleśnikarnia „Golden Crepes”.

Lody tajskie powstają na zamówienie, z wybranych przez Klientów składników. Na specjalną płytę wylewane jest mleko, śmietanka i cukier, a następnie dodawane są składniki wybrane przez Klientów: świeże owoce lub ulubione słodkie przysmaki (Oreo, Knoppers, czekoladki miętowe After Eight, Prince Polo, Milky Way). Całość jest siekana i mieszana bezpośrednio na płycie aż do zmrożenia składników, a następnie zwijana w ruloniki, które przyozdobione polewą i posypką wydawane są Klientom w kubku z ekologiczną drewnianą łyżeczką. Lodziarnia oferuje również koktajle, które podobnie jak lody – przygotowywane są na zamówienie ze świeżych owoców. Koktajle powstają na bazie mleka bądź mleczka kokosowego, sojowego lub migdałowego. Do napoju podawane są zdrowe dodatki, jak nasiona chia, jagody goji i jagody acai.

Przeczytaj również:

Z kolei na terenie zewnętrznym Portu Łódź przy stacji rowerów miejskich Klienci mogą zamówić naleśniki serwowane przez „Golden Crepes”. W menu znajdują się naleśniki zarówno w wersji wytrawnej, jak i na słodko, do których dodatki Klienci mogą sami komponować.Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl