Skuteczny rozwój firmy nie musi być trudny


2018-05-10
Połączenie bieżącego zarządzania firmą z doskonaleniem jej funkcjonowania i wprowadzaniem coraz nowocześniejszych form działania jest niełatwym zadaniem. Warto więc korzystać z profesjonalnych usług doradztwa biznesowego oferowanych m.in. przez Assay.

Kluczem do opracowywania i wdrażania optymalnych i innowacyjnych rozwiązań biznesowych jest wszechstronna i doświadczona kadra. Assay to warszawska firma z wieloletnim doświadczeniem w branży doradztwa biznesowego i wspierania młodych przedsiębiorców. To grupa specjalistów ze wszystkich dziedzin biznesu: finansów, sprzedaży, marketingu, produkcji, logistyki, informatyki i prawa. Zestaw kompetencji oferowanych przez Assay gwarantuje stworzenie efektywnego i długoletniego planu funkcjonowania przedsiębiorstwa, optymalizację kosztów jego funkcjonowania i w konsekwencji budowę przewagi nad konkurencją.

Zbudowanie od podstaw silnej marki wymaga odpowiedniej wiedzy, doświadczenia i ciężkiej pracy. Dojrzałe rynki, z reguły zdominowane przez kilku do kilkunastu znaczących graczy, są trudne dla nowych przedsiębiorców. Assay pomaga w starcie wielu firmom oferującym innowacyjne usługi i produkty. Za przykład mogą tu posłużyć m.in. Jeden Ślad i e-VAN. To dwa prężnie rozwijające się startupy oferujące rewolucyjne i przyjazne środowisku rozwiązania dla transportu.

Jeden Ślad, a więc wypożyczalnia elektrycznych skuterów na minuty, skradł już serca warszawiaków, a jego twórcy planują ekspansję biznesu na kolejne polskie miasta. EVAN to z kolei pierwszy elektryczny pojazd dostawczy zbudowany w całości z kompozytu, który ma szansę zrewolucjonizować rynek transportu dzięki zasięgowi nawet 300 km i możliwości pokonania tego dystansu za ok. 12 zł. W obu przypadkach Assay wspierał producentów od pierwszych chwil funkcjonowania ich firm, pomagał w opracowaniu i wdrożeniu planu działania przedsiębiorstw oraz umożliwił skuteczny kontakt i współpracę z wpływowymi inwestorami.

Usługi consultingowe to prężnie rozwijający się sektor, który pozwala na osiągnięcie świetnych wyników zarówno potężnym graczom, jak i tym, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie biznesu. Współpraca z firmami wspierającymi przedsiębiorców daje szansę osiągnięcia sukcesu nie tylko biznesmenom korzystającym z profesjonalnej pomocy, ale również inwestorom, którzy, odpowiednio ukierunkowani, mogą mnożyć swoje zyski.Nadesłał:

KarolinaDobies

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl