SAS Scandinavian Airline i Kuehne + Nagel przedłużają udaną współpracę logistyczną


SAS Scandinavian Airline i Kuehne + Nagel przedłużają udaną współpracę logistyczną
2017-03-13
SAS Scandinavian Airlines (SAS Obsługa Techniczna) przedłużyła swój kontrakt z Kuehne + Nagel na globalne, zewnętrzne usługi logistyczne aż do 2020 roku.

Zgodnie z umową, Kuehne + Nagel świadczy usługi z kilku, strategicznych lokalizacji na świecie i jest odpowiedzialna za międzynarodowy transport części zamiennych dla floty samolotów SAS. Całodobowa obsługa, siedem dni w tygodniu przez dokładnie 365 dni w roku gwarantuje terminowe dostawy części zamiennych, począwszy od silników lotniczych, aż do śrub okien kokpitu. Zespół pracowników Kuehne + Nagel dokonuje nieustannego przeglądu i optymalizacji łańcucha dostaw, co z kolei przekłada się na efektywne zmniejszanie kosztów związanych z transportem, a także skutkuje zwiększeniem wydajności całego procesu.

Przeczytaj również:

„Nasza współpraca z Kuehne + Nagel zapewnia sprawny i innowacyjny łańcuch dostaw, co jest niezwykle ważne w przypadku prawidłowego funkcjonowania linii lotniczych. W przemyśle lotniczym, opóźnienia lub błędy mogą przyczynić się do powstania bardzo wysokich kosztów, dlatego też rzetelność i profesjonalizm reprezentowany przez naszego operatora logistycznego stanowi niewątpliwe klucz do naszego sukcesu” – powiedział Gustav Johansson, Dyrektor Strategiczny Związku SAS.

Jens Davidsen, Dyrektor Spedycji lotniczej z Kuehne + Nagel w Danii powiedział: "Rozwiązania logistyczne dla przemysłu lotniczego mają strategiczne znaczenie dla Kuehne + Nagel. Złożone wymagania naszego partnera SAS, wymagają zastosowania zindywidualizowanych rozwiązań „od drzwi do drzwi”. Jest nam niezmiernie miło, że SAS postanowiła przedłużyć, trwającą od 2006 roku współpracę z Kuehne + Nagel aż o kolejne trzy lata. Z pewnością, stanowi to wynik ciężkiej pracy naszego zespołu ekspertów, a także długoterminowego zaangażowania oraz doświadczenia w przemyśle lotniczym ".

Kuehne + Nagel rozwija i wdraża specjalne, dostosowane do przemysłu lotniczego rozwiązania dla producentów, firm leasingowych, linii lotniczych i usługodawców w zakresie produkcji, konserwacji, napraw, obsługi naziemnej oraz w czasie lotu.

 

 

 

O Kuehne + Nagel

Grupa Kuehne + Nagel zatrudnia ponad 70 000 pracowników w ponad 1200 lokalizacjach w 100 krajach, dzięki czemu jest jedną z największych firm logistycznych na świecie. Swoją ugruntowaną pozycję na rynku zawdzięcza działalności związanej ze spedycją morską, lotniczą, drogową, a także logistyką kontraktową, przy czym wyraźnie skupia się na zapewnieniu zintegrowanych informatycznych rozwiązań logistycznych. Więcej informacji na stronie: www.kuehne-nagel.com

 

W Polsce, Kuehne + Nagel działa w 25 lokalizacjach i zatrudnia ponad 1800 pracowników. Więcej informacji na stronie: www.kuehne-nagel.pl

 

O SAS

SAS jest wiodącą, skandynawską linią lotniczą, posiadającą atrakcyjną ofertę dla osób udających się w częste podróże. W 2014/2015 z przewozów oferowanych przez SAS skorzystało 28.1 milionów pasażerów, w 119 kierunkach na kontynencie europejskim, amerykańskim i azjatyckim. Członkostwo w sojuszu Star Alliance zapewnia dodatkowo klientom dostęp do daleko idącej sieci. Łącznie Star Alliance oferuje ponad 18.500 codziennych wyjazdów w 1330 kierunkach, w 192 krajach na całym świecie.
Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.sasgroup.net/en/

 

 

 

 

 Nadesłał:

Kuehne + Nagel

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl