Rusza modernizacja wnętrza Avenidy Poznań


Rusza modernizacja wnętrza Avenidy Poznań
2019-07-08
W poznańskiej Avenidzie rozpoczynają się prace związane z rearanżacją przestrzeni na poziomie +1 i +2.

Zmiana ma na celu stworzenie wnętrza dostosowanego do najnowszych trendów i rozwiązań architektonicznych, dostępnego dla osób w każdym wieku i o potrzebach, które często wykraczają poza handel detaliczny.

Przeczytaj również:

Prace związane z przebudową wnętrza Avenidy Poznań i stworzeniem modnej strefy spotkań rozpoczną się 9 lipca. Głównym celem jest wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań architektonicznych, zgodnych z najnowszymi trendami. Po zakończeniu modernizacji powierzchnia Avenidy na poziomie +1 i +2 zyska zupełnie nowy wygląd i dodatkowe funkcje, w tym m.in. poszerzoną część gastronomiczno-rozrywkową, strefę wypoczynkową, miejsce co-workingowe i plac zabaw dla dzieci. Zaaranżowana przestrzeń pozwoli nie tylko robić zakupy, ale też spędzać czas ze znajomymi, organizować kameralne spotkania i duże wydarzenia. Wszystko to w przyjemnej atmosferze i przestrzeni pełnej nowych technologii i nowoczesnych udogodnień konstrukcyjnych.

Modernizacja wnętrza Avenidy Poznań rozpocznie się 9 lipca. Termin zakończenia prac planowany jest na listopad 2019 roku. Wartość inwestycji wynosi kilkadziesiąt milionów złotych.Nadesłał:

PRinspiration

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl