Nowi najemcy w Galerii Bemowo


Nowi najemcy w Galerii Bemowo
2021-10-13
W ostatnim czasie oferta handlowa warszawskiej Galerii Bemowo powiększyła o księgarnię Sylabus oraz butik Kimono. Nowe sklepy zajmują lokale o łącznej powierzchni blisko 300 m2.

Księgarnia Sylabus to kameralny klimat przyjazny pasjonatom czytania oraz szeroki wybór literatury w konkurencyjnych cenach. Szczególne miejsce zajmują nowości wydawnicze oraz oferta dla najmłodszych moli książkowych. W Sylabusie można także kupić akcesoria do pakowania, artykuły piśmiennicze oraz kartki okolicznościowe.

Przeczytaj również:

Drugi nowy najemca Galerii Bemowo – Kimono – to second-hand oferujący odzież damską, męską oraz dziecięcą znanych modowych marek w formie wycenionej oraz na wagę. W ofercie znajdują się także akcesoria, torebki, buty i biżuteria.

Księgarnia Sylabus o powierzchni ponad 85 m2 zlokalizowana jest na poziomie 0, w sąsiedztwie pasmanterii A Guzik!. Z kolei Kimono zajmuje powierzchnię 210 m2 i znajduje się na poziomie 0, naprzeciwko salonu Verona.

To już kolejne nowe marki, które dołączyły w ostatnim czasie do grona najemców Galerii Bemowo. We wrześniu w galerii otworzył się także salon optyczny Kodano Optyk z bogatą ofertą najwyższej jakości markowych okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych oraz soczewek kontaktowych w atrakcyjnych cenach. Salon o powierzchni 87 m2 znajduje się na parterze, obok InMedio.

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi.

Właścicielem Galerii Bemowo jest Aerium. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

 

www.galeria-bemowo.pl

O APSYS

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży nieruchomości komercyjnych w Polsce i we Francji. Spółka realizuje działania w segmencie nieruchomości handlowych, projektach mixed-use, inwestycjach mieszkaniowych oraz w obszarze zarządzania powierzchniami biurowymi. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.

Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. APSYS Polska zarządza obecnie ponad 1 000 000 mkw. GLA w 25 obiektów handlowych zlokalizowanych w 16 największych miastach w kraju. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w kategoriach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

 

O ÆRIUM

 

Ærium jest ogólnoeuropejskim zarządcą nieruchomości i aktywów działającym w ramach pionowej struktury zarządczej, skupiającym się na nieruchomościach komercyjnych z pełnym zakresem ryzyka. Ærium posiada osiem biur w Europie, w których zatrudnianych ponad 100 pracowników, łączących dogłębną wiedzę i doświadczenie z uznaniem i renomą wynikających z realizacji projektów na rzecz naszych inwestorów. Kierownictwo wyższego szczebla Ærium współpracuje ze sobą od ponad dziesięciu lat w ramach szesnastu funduszy z inwestycjami o łącznej wartości 11 mld EUR. Obecnie Aerium zarządza nieruchomościach komercyjnymi wartymi ponad 4,4 mld EUR.Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl