MARCIN PROKOP W AKADEMII BIZNESU GALERII KATOWICKIEJ


MARCIN PROKOP W AKADEMII BIZNESU GALERII KATOWICKIEJ
2018-03-09
W piątek, 16 marca, w Akademii Biznesu w Galerii Katowickiej pojawi się wyjątkowy gość: Marcin Prokop. Poprowadzi on power speech, energetyczne i nieszablonowe wystąpienie, podczas którego będzie można poznać rozmaite aspekty osiągania biznesowego sukcesu.

Akademia Biznesu w Galerii Katowickiej, funkcjonująca w ramach nowej odsłony Projektu Wyższy Poziom, działa od lutego 2018 roku. Odbywają się tu spotkania z ekspertami, szkolenia i warsztaty, nauka języka chińskiego i angielskiego w biznesie, dyskusje i śniadania branżowe.

Przeczytaj również:

 16 marca o godz. 18.00 scena Akademii Biznesu zostanie oddana w ręce Marcina Prokopa. Power speech w jego wykonaniu będzie sporą dawką motywacji, ciekawej wiedzy i praktycznych wskazówek. Będzie można poznać rozmaite aspekty osiągania biznesowego sukcesu, poparte wieloletnim doświadczeniem prowadzącego w różnych dziedzinach - jako człowieka mediów, menedżera (był m.in. naczelnym kilku pism) oraz posiadacza własnej firmy - agencji mówców. Usłyszymy również inspirujące historie o ludziach, których Marcin Prokop napotkał na swojej dziennikarskiej drodze oraz poznamy kulisy pracy w telewizji. Wystąpienie odbędzie się w sali kinowej Multikina.

Udział w spotkaniu z Marcinem Prokopem, podobnie jak w innych zajęciach organizowanych przez Akademię Biznesu Galerii Katowickiej, jest bezpłatny, liczba miejsc jest jednak ograniczona – obowiązują zapisy. Rezerwacji można dokonać w Punkcie Informacyjnym lub mailowo, pod adresem akademiabiznesu@galeriakatowicka.eu.Nadesłał:

Open Media
http://www.openmedia.pl/

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl