MajsterPol promuje swoje produkty na Ukrainie


MajsterPol promuje swoje produkty na Ukrainie
2019-04-10
Sezon targów trwa. Do 22 marca stoisko MajsterPol można było odwiedzać na targach w Kijowie. InterBuildExpot to największa i najważniejsza impreza targowo-wystawiennicza branży budowlanej na Ukrainie, która od 25 lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wystawców z całego świata.

Jubileuszowa, 25 edycja targów obejmuje głównie tematykę związana z materiałami i maszynami budowlanymi, ale też takie sektory, jak: budownictwo, wykończenie wnętrz czy architektura. W imprezie bierze udział niemal 800 wystawców z kilkunastu krajów, a ich stoiska odwiedza prawie 30 tysięcy osób – głównie przedstawicieli biznesu ukraińskiego i międzynarodowego.

Przeczytaj również:

W Kijowie MajsterPol prezentuje sprawdzone i uznane produkty, wśród których znalazły się rozwiązania budowlano-estetyczne, innowacyjne systemy ociepleń oraz bogata gama materiałów budowlanych. Obecność przedstawicieli naszej firmy na Ukrainie to nie tylko możliwość pokazania produktów MajsterPol poza granicami kraju, ale także okazja do nawiązania kontaktów branżowych oraz poznania najnowszych trendów i rozwiązań z innych części świata.

– Udział w kijowskich targach to nie tylko prestiż dla naszej firmy, ale także możliwość lepszego rozpoznania rynku i trafienia z produktami MajsterPol do dynamicznie rozwijających się gałęzi ukraińskiej gospodarki. Poznajemy potrzeby potencjalnych klientów, nawiązujemy kontakty i dzięki temu jesteśmy w stanie pełniej odpowiadać na oczekiwania odbiorców. To dla nas niezwykle owocny czas – mówi Ryszard Kuczyński Dyrektor ds. Eksportu z firmy MajsterPol.

Targi InterBuildExpot odbywają się w kompleksie wystawienniczym International Exhibition Center Kiev. Stoisko MajsterPol można było odwiedzać do piątku 22 marca.Nadesłał:

Arni

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl