Kuehne + Nagel otwiera we włoskiej Weronie nowoczesny magazyn wina i napojów spirytusowych


2020-05-25
Kuehne + Nagel otworzyło nowy magazyn o powierzchni 27 000 m2 w mieście Oppeano, we włoskiej prowincji Werona.

Obiekt jest umiejscowiony tak, aby obsługiwać porty w Trieście i w Wenecji. Dzięki strategicznej lokalizacji w pobliżu miasta Werona dostępne są szybkie i efektywne kosztowo połączenia kolejowe z rynkiem europejskim.

Przeczytaj również:

Horst Mueller, globalny prezes ds. rozwiązania VinLog, komentuje: „Nasz nowo otwarty magazyn wspiera włoski przemysł w zakresie magazynowania, pakowania, etykietowania i konsolidacji produktów winiarskich i spirytusowych na potrzeby eksportu drogą morską i drogową. Magazyn w Weronie jest bezpośrednim połączeniem między producentami a importerami. Dzięki specjalistycznej wiedzy i wykorzystaniu innowacyjnych technologii znacznie usprawnia zarządzanie zamówieniami i zapasami. Dzięki otwarciu nowego magazynu zapewniamy dużą pojemność magazynową, która szczególnie teraz jest potrzebna, aby sprostać wyzwaniom stawianym przez epidemię COVID-19.

Obiekt jest dostosowany do produkcji wina i napojów spirytusowych w temperaturze kontrolowanej oraz jest objęty całkowitą kontrolą celną. Ponadto oferuje szereg usług o wartości dodanej. System zarządzania zamówieniami i zapasami w czasie rzeczywistym jest dostosowany do potrzeb rozwiązania VinLog i umożliwia wszystkim stronom w łańcuchu dostaw monitorowanie procesów, optymalizację produkcji i poziomów dostaw zgodnie z popytem.

Dzięki nowo otwartemu obiektowi, VinLog dąży do optymalizacji wszelkich procesów oraz do skrócenia czasu transportu w kierunku głównych rynków, takich jak Ameryka Północna i Azja. „Zaangażowanie zespołu VinLog polega na połączeniu specjalistycznej wiedzy i nowoczesnej infrastruktury oraz na zbliżeniu do siebie obsługiwanych przez nas społeczności winiarskich. Aktualnie analizujemy kolejne lokalizacje w głównych krajach pochodzenia oraz importu wina i napojów spirytusowych”, podsumowuje Horst Mueller.Nadesłał:

Kuehne + Nagel

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl