Kompleksowe rozwiązanie dla Klientów: Kuehne + Nagel przedstawia myKN


2018-12-03
Wraz z myKN, Kuehne + Nagel oferuje Klientom unikatowy punkt dostępu do wszystkich internetowych serwisów, jednocześnie zastępując dotychczas użytkowaną platformę Control Center. myKN pozwala przeglądać, wyceniać, zlecać, śledzić, jak i zarządzać przesyłkami i kontem użytkownika w ramach w pełni kom Kompleksowe rozwiązanie dla Klientów:
Kuehne + Nagel przedstawia myKN
  • Wszystkie funkcje potrzebne do zaplanowania I realizacji przesyłki w jednym miejscu
  • Cztery główne funkcje: przeglądanie, wycena, zlecenie, śledzenie
  • Zwiększenie niezależności działania Klientów transportu morskiego, lotniczego i drogowego

Wraz z myKN, Kuehne + Nagel oferuje Klientom unikatowy punkt dostępu do wszystkich internetowych serwisów, jednocześnie zastępując dotychczas użytkowaną platformę Control Center. myKN pozwala przeglądać, wyceniać, zlecać, śledzić, jak i zarządzać przesyłkami i kontem użytkownika w ramach w pełni kompleksowego, samoobsługowego narzędzia online.

Dr. Detlef Trefzger, Prezes Kuehne + Nagel International AG: "Zorientowanie na Klienta stanowi podstawę naszej działalności. Dlatego też, regularnie poprawiamy łatwość i dostępność współpracy z Kuehne + Nagel. Naszym działaniom przyświeca wizja zapewnienia naszym Klientom wszystkich potrzebnych narzędzi do zaplanowania oraz realizacji przesyłki w jednym miejscu. W tym celu będziemy nieustannie wzbogacać oraz rozwijać nowe interaktywne funkcjonalności narzędzia myKN.

myKN pozwala zarejestrowanym Klientom przeglądać między innymi możliwości transportowe poprzez niedawno rozwiniętą, cyfrową platformę SeaExplorer, jak i uzyskać podgląd do wszystkich informacji o przesyłce, łącznie z danymi finansowymi  i poufnymi dokumentami o wysokim poziomie szczegółowości. myKN oferuje różne możliwości personalizacji dostępnych funkcji, w pełni dostosowując się do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Jednocześnie, sprawia to, że myKN jest najbardziej zintegrowanym rozwiązaniem online dostępnym w branży logistycznej.
Nadesłał:

Kuehne + Nagel

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl