Kolejne przedłużenia umów najmu w NoVa Park


Kolejne przedłużenia umów najmu w NoVa Park
2019-10-02
Kolejne marki modowe przedłużyły umowy najmu w NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim. W ostatnim czasie taką decyzję podjęły salony Ryłko, Moodo oraz Trademode. Najemcy, którzy zdecydowali się pozostać na dłużej w NoVa Park zajmują łączną powierzchnię blisko 300 m2.

Tylko od początku 2019 roku już kilkunastu najemców NoVa Park zdecydowało się na dalszą działalność w NoVa Park – największym i najnowocześniejszym centrum handlowym w województwie lubuskim. W ostatnim czasie na taki krok zdecydowały się dwie marki z sektora „Moda” – Trademode i Moodo oraz polski producent obuwia ze skór naturalnych Ryłko, reprezentujący sektor „Obuwie i galanteria skórzana”. Dwa pierwsze salony pozostaną w swoich dotychczasowych lokalach zajmując odpowiednio powierzchnie ponad 45 m2 i 145 m2. Z kolei Ryłko zmienia lokalizację i pojawi się w lokalu o powierzchni ponad 105 m2 znajdującym się na poziomie 0, na głównym pasażu obok salonu H&M.

Przeczytaj również:

„Przedłużone umowy najmu to znak, że NoVa Park jest miejscem godnym zaufania. Systematycznie budujemy unikalną ofertę, poszerzamy zakres dostępnych usług i udogodnień dla klientów oraz organizujemy liczne akcje marketingowe, również we współpracy z najemcami. Cieszymy się, że konsekwentnie realizowane działania przynoszą zamierzone efekty. Już wkrótce będziemy informować o kolejnych przedłużonych umowach oraz nowych najemcach w NoVa Park” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Carry, Home&You, Duka, Tchibo, Super-Pharm, Sephora, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, Loox Optyk czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

Właścicielem i zarządcą NoVa Park jest firma Prime Kapital.

www.nova-park.pl

 

Prime Kapital to jeden z wiodących operatorów w branży nieruchomości, koncentrujący swoje działania na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej oraz inwestujący głównie w projekty handlowe oraz mieszkaniowe. W portfolio Prime Kapital znajduje się ponad 20 projektów, obejmujących projekty deweloperskie na różnych etapach realizacji. Zespół Prime Kapital tworzy ponad 200 doświadczonych specjalistów ds. nieruchomości.

 

www.primekapital.com  

 Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl