II Europejski Piknik Gospodarczy


II Europejski Piknik Gospodarczy
2018-04-30
Forum Firm z siedzibą w Radlinie zaprasza na II Europejski Piknik Gospodarczy. Spotkanie odbędzie się w środę, 9 maja o godzinie 16.00 w Restauracji Leśna Perła w Radlinie. Udział w przedsięwzięciu jest bezpłatny.

W majowe popołudnie Restauracja „Leśna Perła” zmieni się w centrum informacji dla przedsiębiorców. W spotkaniu udział weźmie prof. Jerzy Buzek, który objął wydarzenie patronatem. W programie m.in. prezentacje ekspertów zajmujących się rynkami europejskimi. Swoje wystąpienia zaprezentują m.in.: prof. Jerzy Buzek, który opowie o „cyfryzacji – wyzwaniu dla europejskiej gospodarki”. Następnie program wsparcia młodych, innowacyjnych przedsiębiorstw w rozwoju i internacjonalizacji działalności, pod hasłem „SCALE UP SOUTH POLAND” omówi Lucyna Sikora, dyrektor Enterprise Europe Network. Przedstawiciel lokalnego punktu informacyjnego funduszy unijnych przedstawi ofertę szkoleń dofinansowanych ze środków UE dla małych i średnich przedsiębiorstw. 

Przeczytaj również:


Do dyspozycji uczestników pikniku będą również stoiska tematyczne. Przewidziano także program artystyczny. 
Udział w pikniku jest bezpłatny, należy jednak pobrać wejściówkę: https://644975-8.evenea.pl  lub zgłosić swój udział drogą e-mailową: forum-firm@wp.pl. 


***
Autor tekstu: Justyna Korzeniak, Adventure Media
Fot: Forum Firm z siedzibą w Radlinie 

***
Forum Firm z siedzibą w Radlinie jest dobrowolnym stowarzyszeniem przedsiębiorców Radlińskich i Subregionu Zachodniego. Istnieje od 1998 roku. Jest organizacją typu non-profit, niezależną od władz publicznych i apolityczną, zrzeszającą na zasadzie dobrowolności podmioty gospodarcze. Nadesłał:

Adventure Media

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl