GRUPA EKONSTAL PREZENTUJE PLAN ROZWOJU NA 2021


GRUPA EKONSTAL PREZENTUJE PLAN ROZWOJU NA 2021
2021-01-25
Dalsze poszerzenie oferty dla przemysłu chemicznego i petrochemicznego, nowe pola w produkcji bardzo dużych zbiorników dla składów paliw, nowe wersje komór normobarycznych – to główne założenia biznesowe grupy Ekonstal na 2021 rok.
Przeczytaj również:
Nowy rok to nowe plany. Dotyczy to także największych firm w Polsce. Grupa Ekonstal, wiodaca w kraju spółka produkująca zbiorniki stalowe w tym także komory normobaryczne ogłosiła najważniejsze założenia rozwoju biznesowego na 2021 rok.
Za nami dość trudny rok - komentuje Krzysztof Polasik Lipiński, Prezes Zarządu grupy Ekonstal - pandemia i kryzys dały się we znaki wszystkim, z satysfakcją jednak musze odnotować, że Ekonstalu kryzys nie dotknął w stopniu znaczącym, a plany na 2021 pozwalają optymistycznie patrzeć w przyszłość. Rozwijamy nasze kompetencje w produkcji bardzo dużych zbiorników magazynowych o pojemności 200 m3 i większej - chcemy, by była to ważna część naszego portfolio. Planujemy dalsze rozwijanie współpracy z dużymi koncernami paliwowymi w dostawach zbiorników na ich stacje benzynowe. To wymagający klienci, ale zaczynamy teraz zbierać owoce konsekwentnej pracy przez poprzednie lata. Przygotowujemy także poszerzenie naszej oferty dla przemysłu chemicznego i petrochemicznego, bardzo nam zależy na zaufaniu odbiorców z tej właśnie branży. Także nasz eksport, choć pandemia wszędzie wywierała negatywne skutki, rozwija się dobrze i sądząc po tym zamówieniach, które już otrzymaliśmy, będzie to dla nas dobry rok w tym segmencie.
Mamy także zakontraktowanych kilka komór normobarycznych. Dostawa pierwszej z nich planowana jest na połowę lutego 2021. Jeżeli chodzi o tę gałąź naszej działalności, w nowym roku zamierzamy położyć nacisk na oferowanie komór normobarycznych do użytku indywidualnego. Są one wykonywane w tej samej najwyższej technologii co komory wieloosobowe, które już od dawna produkujemy i dystrybuujemy. Posiadają te same certyfikacje oraz parametry jakościowe. Są jednak mniejsze, bo cztero- lub sześcioosobowe. Popyt na normobarię stale rośnie i wierzymy, że zainteresowanie takimi indywidualnymi komorami do terapii tlenowej i normobarycznej, zbawiennej dla zdrowia, będzie istniało jeszcze przez dłuższy czas.
EKONSTAL jest jednym z wiodących europejskich producentów zbiorników stalowych i urządzeń przeznaczonych do przechowywania paliw i innych cieczy, takich jak woda, nawozy itp. Firma produkuje także bezpieczne i certyfikowane komory normobaryczne.


Nadesłał:

Naruszew

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl