Galeria Krakowska z pierwszym w Małopolsce salonem Kiehl’s


Galeria Krakowska z pierwszym w Małopolsce salonem Kiehl’s
2019-07-29
Popularna amerykańska marka Kiehl’s, stawiająca na naturalne i najwyższej jakości składniki w kosmetykach, otworzyła pierwszy firmowy salon w Krakowie.

Butik w Galerii Krakowskiej jest jedynym punktem sprzedaży marki w Małopolsce.

Przeczytaj również:

Liczący 80 mkw. i urządzony w nieoczywistym stylu butik Kiehl’s w Galerii Krakowskiej zapewnia klientom wyjątkowy komfort zakupów, oparty na fachowym doradztwie ekspertów kosmetycznych. Design przestrzeni jest spójny z konceptem marki – czerwona cegła, wystrój w stylu lat 80. i ubrany w aptekarski fartuch Mr. Bones to charakterystyczne elementy sklepu.

Kiehl’s to kultowa amerykańska marka kosmetyków, która w swojej ofercie posiada produkty do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Została założona przez rodzinę aptekarzy w 1851 r. i od tego czasu łączy wiedzę kosmetyczną, farmaceutyczną i zielarską z indywidualną obsługą klienta. Kiehl’s w swojej polityce stawia na biodegradowalne opakowania, które można oddawać do punktów sprzedaży.

Firma posiada swoje salony na całym świecie. W branży pielęgnacji wprowadziła przełomowe innowacje, które wyróżniają się wśród tradycyjnych rozwiązań jakością i działaniem.

Punkt w Galerii Krakowskiej jest siódmym w Polsce i pierwszym w Małopolsce. Znajduje się na poziomie 0.Nadesłał:

PRinspiration

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl