Finansowy Program Partnerski


2016-04-21
Podstawowe błędy popełniane przy promowaniu pożyczek pozabankowych.

Bardzo częstym błędem popełnianym szczególnie przez początkujących Wydawców jest promowanie na przykład na blogu o pożyczkach pozabankowych ofert bankowych. Zastanów się kim jest Twój klient ?

Przeczytaj również:

Pewnie ma jakieś zadłużenia, nieciekawą historię kredytową lub brak zdolności kredytowej.Dlatego też szuka pożyczek pozabankowych ponieważ wie że w banku nie szans na otrzymanie kredytu. Tak więc jeśli Twój blog jest promowany jako np. opis pożyczek pozabankowych nie ma sensu umieszczać na nim ofert bankowych.

Potencjalny klient widząc oferty banków i jednocześnie wiedząc że nie otrzyma kredytu w banku po prostu będzie szukał dalej innej oferty.Warto też sprawdzić w takim wypadku które z firm pozabankowych sprawdzają BIK (a jest wiele takich) i również nie zamieszczać ich ofert, ponieważ nawet jeśli potencjalny klient złoży wniosek z Twojego polecenia i tak podczas walidacji zostanie on odrzucony, a więc nic nie zarobisz.

Najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie kilku stron/podstron www i na każdej zamieszczenie oferty skierowanej do konkretnego klienta.Warto umieścić na oddzielnych stronach oferty bankowe,firm pozabankowych, ale sprawdzajacych BIK oraz firm pozabankowych które nie sprawdzają BIK.

Zastanówmy się jaki klient byłby nacenniejszy, oczywiście posiadający stały dochód, nie wpisany do rejestrów dłużników i mający powyżej 21 lat.Jednak w dzisiejszych czasach na prawdę trudno zdobyć takiego klienta.Dlatego warto opisać dokładnie i zgodnie z prawdą każdą ofertę którą promujemy.

Bo co z tego że klient mający negatywne wpisy w BIK wypełni wniosek o pożyczkę w firmie która sprawdza tą bazę?, klient oczywiście pożyczki nie otrzyma, a my nie otrzymamy prowizji.

FINANSOWY PROGRAM PARTNERSKI - WWW.NOVACASH.EUNadesłał:

NovaCash sp. z o.o.
http://novacash.eu

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl