Arrowhead na SCF 2018 - wydarzeniu branży Retail


Arrowhead na SCF 2018 - wydarzeniu branży Retail
2018-02-05
Już 12 kwietnia w Centrum Konferencyjnym Legia w Warszawie odbędzie się Shopping Center Forum 2018 Exhibition & Awards - jedna z największych imprez sektora retail i nieruchomości komercyjnych.

W wydarzeniu Shopping Center Forum 2018 Exhibition & Awards weźmie udział ponad 40 firm z branży, w tym Arrowhead - dynamicznie rozwijająca się spółka specjalizująca się w zarządzaniu i komercjalizacji nieruchomości, której klienci posiadają portfele nieruchomości o łącznej powierzchni ponad 40.000 metrów kwadratowych GLA (powierzchni najmu brutto).

Przeczytaj również:

 

 

Firma przedstawi ofertę miejsc dla najemców dostępnych w zarządzanych obiektach, kładąc szczególny nacisk na najnowszą pozyskaną inwestycję. Jest nią projektowany w Iławie nowoczesny park handlowy, zlokalizowany przy połączeniu ulic Ziemowita oraz Jana Pawła II). Inwestycja powstaje w sąsiedztwie trasy krajowej nr 16.

 

 

Planowana wielkość obiektu to 7.000 metrów kwadratowych GLA z możliwością rozbudowy o następne 2.000 m2 GLA. Zakładany tenant mix (pożądany profil najemców) przewiduje, że w pierwszej fazie komercjalizacji obiektu powstaną: wielkopowierzchniowy market spożywczy, restaurację dla kierowców, drogerię, sklep RTV - AGD oraz punkty o profilu odzieżowo - obuwniczym.
Nadesłał:

Komercjalizacja nieruchomości i zarządzanie obiektami komercyjnymi - Arrowhead
http://arrowhead.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl