AKADEMIA MAŁEGO I ŚREDNIEGO PRZEDSIĘBIORCY – BEZPŁATNA KONFERENCJA W GDYNI


AKADEMIA MAŁEGO I ŚREDNIEGO PRZEDSIĘBIORCY – BEZPŁATNA KONFERENCJA  W GDYNI
2018-12-03
Kluczem do przetrwania na rynku małych i średnich przedsiębiorstw jest ciągły rozwój i poszerzanie swojej wiedzy.

Wychodząc naprzeciw właścicielom firm, już po raz trzeci w całej Polsce organizowane są bezpłatne konferencje w ramach Akademii Małego i Średniego Przedsiębiorcy. Duża dawka wiedzy m.in. z zakresu podatków czy możliwości finansowania projektów, panel dyskusyjny z udziałem przedstawicieli lokalnego biznesu, a także możliwość rozmów z ekspertami, to szansa dla właścicieli firm na otrzymanie wiedzy umożliwiającej rozwój ich biznesów.
W Gdyni konferencja odbędzie się 5 grudnia br. w godz. 9:00 – 17:00, w Hotelu Nadmorskim, mieszczącym się przy ul. Juliana Ejsmonda 2.

Przeczytaj również:

Wraz z nowym rokiem wejdą w życie nowe przepisy dla przedsiębiorców. Chcąc przygotować się do ich właściwego wdrożenia w firmie, warto zasięgnąć wiedzy od ekspertów w poszczególnych dziedzinach. Uczestnicy konferencji z cyklu Akademii Małego i Średniego Przedsiębiorcy otrzymają odpowiedzi m.in. na pytania – jak uniknąć kłopotów wynikających z niezrozumienia aktualnych rozwiązań prawnych? Na czym polega optymalizacja kosztów i sprawna obsługa klienta? Jak czerpać korzyści z narzędzi internetowych istniejących na rynku? Jak nie wpaść w spiralę zadłużenia i utrzymać płynność finansową na sprawnym poziomie? Co ważne, odbędzie się także panel dyskusyjny z udziałem przedstawicieli lokalnego biznesu, podczas którego eksperci porozmawiają o największych wyzwaniach, jakie czekają na przedsiębiorców w nadchodzącym 2019 roku.

 To już po raz trzeci, wraz z naszymi ekspertami, odwiedzamy polskie miasta z Akademią Małego i Średniego Przedsiębiorcy. Widzimy duże zapotrzebowanie na tego typu konferencje, ponieważ ilość zmian i wyzwań, jakie stoją przed przedsiębiorcami jest z roku na rok coraz większa. Stąd niezwykle ważne jest, by byli oni dobrze poinformowani, na co muszą zwrócić uwagę, i jakie przepisy wdrożyć, by ich firmy dobrze funkcjonowały. – mówi Sylwia Szarfenberg, koordynator Akademii Małego i Średniego Przedsiębiorcy. Dodaje: Dodatkową wartością naszych konferencji jest networking, czyli możliwość nawiązywania relacji biznesowych pomiędzy uczestnikami. Często podczas takich właśnie spotkań rozpoczynają się długoletnie współprace biznesowe.

Tegoroczna edycja odbyła się już w Warszawie, Białymstoku, Katowicach i Wrocławiu. Spotkanie w Gdyni zakończy tegoroczną edycję Akademii. Konferencja skierowana jest do właścicieli, prezesów, dyrektorów zarządzających, dyrektorów finansowych oraz specjalistów. Wstęp jest bezpłatny. By wziąć w niej udział, należy uzupełnić formularz http://konferencje.mycompanypolska.pl/home/amsp-gdynia/zapisy.

Podczas konferencji na uczestników czekają niespodzianki w postaci cennych nagród.Nadesłał:

Aleksandra Matuła

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl