Agencja Kosciuschko Design stworzyła nową identyfikację wizualną AKE Robotics


Agencja Kosciuschko Design stworzyła nową identyfikację wizualną AKE Robotics
2018-11-28
Kosciuschko Design, agencja specjalizująca się w realizacji projektów rebrandingowych dla firm, zrealizowała całościowy projekt zmiany dotychczasowego znaku firmowego wraz ze stworzeniem nowej identyfikacji wizualne firmy z branży automatyki przemysłowej - AKE Robotics.

Nowy znak AKE Robotics jest dynamiczny, techniczny i odważnie łączy różne style wizualne techniki i sztuki. 

– Na jego potrzeby skonstruowaliśmy nowy krój pisma inspirowany fontami przemysłowymi i stworzyliśmy odważny napis o zaskakującej konstrukcji. W słowie „robotics” wyróżniliśmy komponent „robot”, dzięki czemu znak efektywniej tłumaczy działalność firmy. Ukośna litera „/” przywodzi na myśl ruch (ramienia robota) i może kojarzyć się z ukośnikiem używanym w językach programowania – opowiada o projekcie Katarzyna Witczak, Dyrektor Artystyczna Kosciuschko Design.

Agencja stworzyła także hasło pozycjonujące marki „POWERING YOUR MOVE”, które pogłębia znaczenie logo. 

– Przekaz tego hasła to propozycją marki AKE: dajemy moc działaniom klientów lub bardziej dosłownie: dajemy moc życiową robotom – dodaje Katarzyna Witczak.

Odświeżone logo jest bardziej atrakcyjne, silne koncepcyjnie i unikalne, dzięki czemu pozycjonuje firmę jako lidera w swojej branży. 

– W ostatnim czasie zauważamy, że polskie firmy działające w obszarze przemysłu, dotychczas skupione przede wszystkim na produkcji, coraz bardziej uświadamiają sobie potrzebę dbałości o swój wizerunek – mówi Leszek Ocap, Dyrektor Strategiczny Kosciuschko Design. – To ogromnie ważne także ze względu na fakt, że coraz więcej z nich konkuruje na światowych rynkach – dodaje.

AKE Robotics, to firma działająca w branży automatyki przemysłowej, specjalizująca się w kompleksowej robotyzacji procesów produkcyjnych, operująca na rynkach całego świata. Do grona jej klientów należy wiele znanych firm, między innymi Mercedes i Porsche.Nadesłał:

Ontro109

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl