Noble Pro – nowa odsłona konglomeratów kwarcytowych od Technistone


Noble Pro – nowa odsłona konglomeratów kwarcytowych od Technistone
2018-02-14
Noble Pro Frost, Noble Pro Cloud i Noble Pro Storm to nazwy trzech produktów, które właśnie dołączyły do oferty Technistone. Najnowsze konglomeraty kwarcytowe posiadają unikalny, trójwymiarowy rysunek, dlatego stanowią nowość nie tylko w ofercie czeskiej firmy, ale i również na rynku kamieniarskim.
Przeczytaj również:
Produkty linii Noble Pro stanowią uzupełnienie standardowej kolekcji konglomeratów kwarcytowych firmy Technistone - Noble Collection. Nowości dostępne są w stonowanych i najbardziej pożądanych kolorach na rynku wnętrzarskim – bieli i szarości. Wyróżniają się one drobnoziarnistą strukturą oraz trójwymiarowym rysunkiem, który na ich powierzchni kreują efektownie przenikające się żyłkowania. Seria Noble Pro to nowoczesne produkty, które nadadzą każdemu wnętrzu ponadczasowego uroku.
Z pasji do dobrego designu 
Inspiracją do powstania linii Noble Pro była natura, a dokładnie warunki atmosferyczne, które kreują w przestrzeni zewnętrznej pewne efekty wizualne. Materiał Noble Pro Frost utrzymany jest w bardzo jasnej, delikatnie szarej tonacji. Na jego powierzchni przenika się sieć lodowych żył. Chłodne wybarwienie oraz ciekawy rysunek materiału z pewnością przypadnie do gustu zwolennikom minimalistycznych stylizacji wnętrz. Białe użylenia snujące się po szarej powierzchni materiału Noble Pro Cloud przypominają natomiast chmury. Produkt dedykowany jest amatorom aranżacji opartych na stonowanych barwach. Noble Pro Storm to z kolei materiał cechujący się najbardziej dynamicznym rysunkiem spośród trzech nowości. Ze względu na ciemnoszare wybarwienie oraz jasne wzory przenikające się na jego powierzchni, konglomerat kwarcytowy przypomina niebo przed nachodzącą letnią burzą. Produkt szczególnie spodoba się osobom, które lubią odważne rozwiązania projektowe.   
Efekt 3D w Twoim wnętrzu
Linia Noble Pro, podobnie jak cała kolekcja konglomeratów kwarcytowych Noble Collection, powstała z fascynacji wyglądem naturalnych kamieni. Wyróżnikiem najnowszych produktów jest jednak drobnoziarnista struktura połączona z trójwymiarowym efektem, pomimo iż powierzchnie nie posiadają wypukłego zdobienia. Osiągnięcie złudzenia głębi na najnowszych produktach Technistone było możliwe dzięki połączeniu nieregularnego rysunku z ciekawą kolorystyką. Poprzez takie rozwiązanie powierzchnia materiałów zdaje się falować. 
Produkty linii Noble Pro  łączą w sobie wysokie walory  wizualne z doskonałymi właściwościami użytkowymi. Posiadają podwyższoną odporność na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, są nienasiąkliwe oraz posiadają antystatyczną powierzchnię. Z elementów z konglomeratu kwarcytowego Technistone można wykonać blaty, fartuchy kuchenne, okładzinę ścienną, podłogową, schodową i kominkową oraz wiele więcej!  Nadesłał:

E.C.H.O. Communications

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl